Obecnie do klientów firmy Catering Service należą punkty gastronomiczne stałe jak i sezonowe, sklepy detaliczne, hurtownie spożywcze, sieci handlowe o zróżnicowanym zasięgu – od regionalnych po ogólnopolskie.

Zapraszamy do współpracy właścicieli małych, jak i dużych sklepów spożywczych. Zasięg bezpośredniej dystrybucji obejmuje większą część Wielkopolski, kilka miast i miejscowości znajdujących się na trasach do nich prowadzących spoza województwa, oraz miasto Wrocław. Produkty dostarczane są do klientów świeże (nie w formie mrożonki), z temperaturą przechowywania 4 – 8°C i z datą przydatności pomiędzy 6 i 14 dni.

Zaopatrywanie punktów gastronomicznych, stołówek, bufetów czy barów szybkiej obsługi, zarówno całorocznych jak i sezonowych, jest dla firmy Catering Service niezwykle ważne już od samego początku działalności. Zapiekanki, ze względu na swoje walory smakowe oraz długi termin przydatności, cieszą się ogromną popularnością, a dzięki naszym partnerom biznesowym znane są konsumentom w całym kraju. Firma zapewnia powtarzalną jakość, elastyczność dostaw, oraz dysponuje wyposażeniem w postaci opiekaczy, lodówek, a także praktycznymi materiałami reklamowymi.Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie firma zdobyła przez lata współpracy z róznymi klientami, zapewnić może korzystne i interesujące warunki współpracy bardziej wymagającym klientom, jakimi są hurtownie spożywcze i sieci handlowe. Firma zapewnia powtarzalną, wysoką jakość.


Po szczegółowe informacje dotyczące warunków współpracy i dostaw należy kontaktować się z działem handlowym.